USKUTEČNĚNÉ ZÁZRAKY …

Evžen: 57 883 KčPokračujeme v plnění zázraků!
Další zvukový procesor Nucleus 6 má svého majitele a my jsme moc rádi, že je to především díky vám! Pomohli jste nám totiž Evženovi Štemberkovi nasbírat potřebných 57 883 Kč. "Chci poděkovat všem, co nám přispěli finanční částkou, a tím nám umožnili znovu se vrátit mezi ostatní zdravé občany a s nimi sdílet a zažívat všechno pěkné, co život přináší. Tato pomoc nám nesmírně usnadňuje život, proto vám všem ze srdce děkuji."


Tomáš: 57 883 KčTomášek se už také raduje z okolních zvuků díky svému novému zvukového procesoru Nucleus 6. A to hlavně díky vašim příspěvkům na náš transparentní účet a zaslaným DMS! Pomohli jste nám nasbírat potřebných 57 883 Kč. Všem moc děkujeme.
Udělali jsme spolu pro Tomáška zázrak.


Vendulka: 37 883 KčVendulka je další nová majitelka zvukového procesoru Nucleus 6. A to hlavně díky vám! Pomohli jste ji vašimi DMSkami a příspěvky na náš transparentní účet nasbírat potřebných 37 883 Kč. Všem vám moc děkujeme, udělali jste spolu s námi zázrak.


JANA: 47.883 Kč„Ráda bych touto cestou poděkovala Nadačnímu fondu Dar sluchu a všem dobrým lidem za finanční pomoc na obnovu procesoru Cochlear N6. Konečně mám svoji vytouženou N6 na uchu a můžu slyšet o mnoho lépe než se starým procesorem, který si už svoje odsloužil. Díky nadačnímu fondu a paní ředitelce Gabriele Dänemarkové, která rozjela projekt "Udělejme zázrak pro..." se na mě vybralo 47.883,- a velice mi to pomohlo, abych mohla zase slyšet. Děkuji i všem, kteří pro mě na konto nadačního fondu touto cestou přispěli, dostala jsem od Vás všech dar, který se ani nedá písmenky popsat :)
Děkuji, Jana“


DAVÍDEK (1 rok a 3 měsíce): 195.000 Kč„Těžko hledat slova díků vám všem, kteří jste nám pomohli v situaci, která je pro nás v naší zemi neřešitelná. Díky vám všem bude náš syn slyšet. Nevěřili jsme, že se něco takového může podařit. Přispěli a zařídili jste nám operaci a rehabilitaci - pro nás nepředstavitelnou a ohromnou částkou peněz – 195.000 Kč. Nikdy vám ani vaší zemi nezapomeneme, co jste pro nás udělali.
Mockrát Vám děkujeme“, rodiče malého Davídka


Veronika a Pepík (9 let): 231.140 Kč„Bylo mi 7 let a mým rodičům ve spolupráci s Nadačním fondem Dar sluchu se podařil zázrak. Za 6 měsíců se vybrala částka ve výši 231.140 Kč na můj nový procesor. Nebyla to výměna po deseti letech, na kterou máme my implantovaní nárok, moji rodiče pro mě chtěli lepší procesor mnohem dříve a tak se sbírala částka opravdu veliká. Povedlo se to a já jsem dostala nové "ouško" procesor NUCLEUS 6! Svůj procesor NUCLEUS 5 (moje staré ouško) jsem mohla s velkou radostí věnovat Pepíkovi, který svoje ouško ještě nikdy nevyměňoval a byl opravdu šťastný. Ten den jsme si to moc užili!!!"
Verunka Bednářová


Fakultní nemocnice Hradec Králové: 70.000 Kč„Nadačnímu fondu Dar sluchu bych rád poděkoval za poskytnutý finanční příspěvek 70 000 Kč v listopadu 2013, který byl použit na zakoupení audiometrického a diagnostického přístroje Sentiero Avanced pro potřeby Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku Fakultní nemocnice Hradec Králové.“

prof. MUDr. Viktor Chrobok, CSc., Ph.D.
Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku
Fakultní nemocnice Hradec Králové

  • Generální partneři nadace
  • Spolupracujeme